cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

General Discussions

Mishaok
Adept I

Is it possible to create a hybrid rendering?

2024-07-28_140233.pngimage.png2024-07-29_002438.png

Це може здатися багатообіцяючою ідеєю, але у мене виникла ідея побачити експеримент із фотонами світла через решітку, потім це було схоже на промінь, потім воно виглядало як це, після чого я подивився, як рендерилося зображення на комп’ютері, потім я був здивований, наскільки важко було обробити значення світла, тож чому я зацікавився цим ще більше, я дивився відео про трасування променів, а потім подумав, що, ймовірно, є рендеринг через хвилі , але це також було важко, тому що я хотів об’єднати дві ідеї в одну і зробити не так багато променів і хвиль, а як інтерпретувати світлові хвилі, я пішов до ШІ, він сказав, що це можливо і підвищить продуктивність, після чого я хотів самостійно написати програму для візуалізації, але у мене були проблеми з програмуванням, тому що я не вмію програмувати, але я зміг реалізувати два рендери, але щось не вийшло, але я не розумію що саме, тому що було мало досліджень після того, як я знову запитав AI, я все ще не зрозумів, мені потрібен хтось, хто допоможе з реалізацією цього проекту, я буду вдячний

 

мій розлад - mr.midagi
мій інстаграм -  https://www.instagram.com/migagi3/

мій  oculacusmishok@gmail.com 

це я -->Михайло Ковальов

 

Знімок екрана 2024-09-04 005751.pngккк.pngкк.pngЗнімок екрана 2024-09-04 005809.pngЗнімок екрана 2024-09-04 005732.png

I am a 3D designer with 4 years of experience, I have a lot of experience, I am still engaged in physics and mathematics
0 Likes
0 Replies