cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Graphics Cards

fatihbaha0
Journeyman III

EKRAN KARTI SİLİNİYOR

ONCELIKLE MERHABALAR 

uzun süredir içinde bulunduğum sorundan bahsedeceğim.

A M D Ekran kartı driver güncel bir şekilde indirip kuruyorum. Belli bir süre geçtikten sonra bilgisayar ekranı kilitleniyor donuyor ve reset atmak zorunda kalıyorum. Yeniden başladığında ekran kartı driver silinmiş olarak görünüyor bilginize çözüm yolu istiyorum sizden  AMD Ryzen 5 PRO 3400G with Radeon Vega Graphics 3.70 GHz

4 Replies
Earnhardt
Grandmaster

OFFICIAL TERMS OF USE and TERMS OF MEMBERSHIP

AMD Community Forum

This is a user to user English language only Support Forum.

0 Likes
furkankaya
Journeyman III

aynı sorun bendede var çözüm nedir

0 Likes

Please Post in English so the People of this English speaking Forum can read it as well

0 Likes
Geforsikus_2021
Challenger

Kontrol şemaları güç Win10 görünür düzeni AMD Ryzen Dengeli, ne olursa olsun hangi Ryzen maliyeti, o aktif olacaktır, deneyin geçiş düzeni, Yüksek verimlilik, varsa 2 adet çıta опертивной bellek, bunlardan birini çekin(tercihen посматреть düzeni kitabı ile anakart, onlar yüklü olması gerekir) kesinlikle takas belleği başka bir yardımcı olmaz belki senin işlemci hatalı, ve burada zaten bir yedek garanti. Sürücüyü resmi web sitesinde en son sürüm anakartınıza indirmeyi deneyebilirsiniz, yonga seti sürücüsü! Ve kurun. Sorunun başka ne olabileceğini bilmiyorum) Eğer bu sorun sürücüleri kurduktan sonra ortaya çıktıysa, tam olarak işlemcinin evliliği anlamına gelir.=(

0 Likes