cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Graphics Cards

pmichal27
Journeyman III

Witam mam taki problem niewiem czy chodzi tu o karte graficzną lecz gdy włączam gre Cnter strike Global Offensive pojawia mi się napis "your graphics hardware does not support all features csm needed to run this game" pomyślałem że jest to przyczyna stero

Witam mam taki problem niewiem czy chodzi tu o karte graficzną lecz gdy włączam gre Counter strike Global Offensive pojawia mi się napis "your graphics hardware does not support all features csm needed to run this game" pomyślałem że jest to przyczyna sterowników od karty ponieważ niedawno formatowałem laptop i pobrałem te sterowniki ze strony amd jednak przy instalacji laptop tak jakby gaśnie, i niechce się pokazać pulpit ani nic, niewyłącza się, ale zasypia i nic niemogę zrobic, niewiem czego tak się dzieje próbowałem wszelkich sposobów ale niemoge wgrać tych sterowników do kart graficznej ze strony amd proszę o pomoc ps to są dobre sterowniki ponieważ strona amd sama mi takie znajduje i pobiera.

0 Likes
1 Reply
Earnhardt
Grandmaster

This is a user to user English language only Support Forum.

There are many freely available online tools that you can use to translate your posts into English. Please make use of these tools before posting.

0 Likes